Kontracepcija

jesam li trudna?

inkognito1648

Pre svega, veliko poštovanje

Htela bih Vam postaviti nekoliko pitanja, malo sam u panici. Drugi dan nakon završetka mesečnice (7 dana mi traje a ciklus 30) sam imala nezaštićen odnos sa dečkom. Kada je osetio da će ejakulirati izvadio je svoj polni organ i ejakulirao 2-3 sekunde nakon toga. Zanima me da li je mogiće da preejakulativna tečnost završila u meni i da li postoji rizik od neželjene trudnoće?
Prošlo je tri dana od toga i osećam blagu mučninu, i manje bolove, verovatno jer sam uplašena... Da li treba popiti pilulu za dan posle? (još uvek nije prošlo 72h)
Molim Vas za brz odgovor, hvala Vam unapred! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neplodni je dan prema svim izračunima stoga ne trebate brinuti.

butterfly1738

Postovanje
Zadnju pilulu sam popila u petak,no kontracepciju opcenito pijem tek 2 mjeseca,prosli mj sam menstruaciju dobila 2 dana nakon zadnje pilule a sada 3 dana nakon (danas) ali mi ne izgleda bas kao mensrruacija vec vise kao neki smedkasti iscjedak pa jako malo krvarenja,ali sve to oskudno,a par dana prije "menstruacije" sam imala nekakav cudan iscjedak,stakoder san primjetila da me danas malo boli zeludac dok jedem.decko i ja imamo nezasticene odnose ali nikad ne svrsava u mene,postoji li sansa za trudnocom ili je zbog pilula tako?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Takva "menstruacija" je od pilula.

butterfly1738

Nadovezujem se na proslo pitanje
prvi dan krvarenja je bilo kao i opisano,smedkasti iscjedak s malo krvarenja sve to jako oskudno,drugi dan je bilo normalno krvarenje,a danas kao da je vec gotova opet samo mrvicu smedkastog iscjetka,treba li me to zabrinjavati?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sve je normalno.

lolita25

Dobra vecer zanima me pila sam logest kako bi odgodila menstruaciju zbog mora,pila sam ih otprilike 2 tjedna i u tom periodu sam prakticirala seks bez zastite ali bez da je jednom svrsio u mene. Zanima me sada jeli moguce da sam ostala trudna prestala sam ih piti prije 2 dana jeli uredu da mi menstruacija jos nije stigla? Hvala Vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne razumijem vaš način uzimanja pilula. Posavjetujte se sa svojim ginekologom.
Svakako pročitajte sve o kontracepciji.

tacaaa

Postovani, zanima me koliko su beta hcg analize krvi pouzdan pokazatelj? I da li je moguce da postoji trudnoca ako su nalazii pokazali da ne postoji? Hvala!

tacaaa

Postovani, da se nadovezem, radila sam nalaze krvi u 44. danu ciklusa i pokazali su manje od 1. A u 45. danu mi se pojavio sekret sa tragovima krvi i trajao 3 dana, ukljucujuci danas, ali se to krvarenje ne povecava. Pa se plasim da li je trudnoca ipak moguca bez obzira na te rezultati krvi? I I sta moze da predstavlja to tackasto krvarenje? Hvala!

tijana123

Postovanje, prvi dan zadnje menstruacije bio je 21.07, trajala je 4-5 dana, ciklus mi inace traje oko 31 dan . 07.08. decko i ja smo se mazili rukama i on je ejakulirao, nastavili smo da se mazimo i nakon 5 minuta, kada je njegov polni organ bio suv, imali smo odnos, pri cemu se odnos nije zavrsio ejakulacijom. Ali ja se bojim da slucajno nesto nije ostalo po penisu neosuseno ili da tokom odnosa nije nesto iscurilo iz penisa (mozda nije sve izaslo napolje posle ejakulacije). Postoji li mogucnost da sam trudna? Najvise se plasim jer mislim da je tad bio najplodniji dan. Imam li razloga za brigu, kolike su sanse za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Taca 100 posto se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tijana šansa postoji no nije velika.

tijana123

Znam da je glupo pitanje, ali mozete li mi otprilike procentualno reci kolika je ta sansa? I hvala puno na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam u postocima.

tacaaa

Jos jedno pitanje, koliko dana nakon poslednjeg odnosa se vidi beta hcg u krvi? Hvala!

Kaks23

Poštovani,
Posljednja mjesecnica mi je bila 26.7, te je kasnila 8 dana, ali je bila normalnog intenziteta, u trajanju od 7 dana. Nakon mjesecnice sam jos tjedan dana imala smedi iscjedak koji je prestao na dva dana, te se opet pojavio nakon spolnog odnosa (prekinuti snosaj) 8.8 te traje vec 5 dana. Sto bi mogao biti uzrok? Postoji li mogucnost trudnoce? Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Taca 15 dana nakon odnosa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kaks, možda upala, cista, disfunkcijsko krvarenje. Odavde ne mogu znati. Sugeriram UZV pregled.

Ninabella

Poštovani,

lyndinette pijem oko 3 godine. Pijem pilule u 19h, 15.dan ciklusa je decko ejakulirao u mene(popila sam pilulu za taj dan) ,a 16.dan ciklusa sam zaboravila popiti pilulu vec sam je popila 17.dan u podne i u 19h normalno pilulu predvidenu za taj dan. Znaci, to se desilo krajem 2.tjedna pijenja pilula. 15.dan mi je naplodniji i zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna? Trebam li nastaviti piti drugi blister bez pauze? Naime, sutra bih trebala poceti s pauzom posto bih naredni tjedan trebala dobiti menstruaciju. Hvala unaprijed.

Nazad
1 ... 21 22 23 24 25 26 ... 28
Naprijed