Kontracepcija

jesam li trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, menstruacije nisu uvijek istog intenziteta i trajanja. Bolovi tijekom menstruacije su fiziološka pojava kao i bolovi u jajnicima u vrijeme ovulacije.

Nina22

A sto se tice bradavica? Jos uvijek me peku i u sredini kao da se ljuste...

Ivo Balenović, dr. med.

Preporučam da učinite ginekološki pregled.

Jusuf112

Da li je moguca trudnoca ako sam prvo ejakulirao u gace te zatim nakon pola sata stavio kondom i slucajno dirnio gace sa kondomom te onda imao odnos.Da li postoje sanse za trudnocu i ako da kolike su.

rostabi

Poštovani, kakve su šanse da je cura trudna ako mi je navlačila spolovilo rukom do trenutka kad nisam svršio, pored nje, pa si je obrisala ruke mokrom maramicom, pa je odmah tim rukama sebi gurala prste u vaginu do trenutka kad nije i ona svršila, nekih 5 minuta... možda je na rukama ostalo nešto sperme, ali jako malo... sexa nije bilo

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Jusuf112, ne postoji šansa za trudnoću.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani za Rostabi, šanse su samo teoretske.

Nina22

Koji bi mogao biti razlog bolovima u jajnicima? Prije 2 dana sam imala malo smeđeg iscjetka,a jucer je bio obilniji vodenkast i rastezljiv...Je li moguce da je to zbog toga sto se blizi ovulacija ili je to znak upale jajnika ili nesto trece?
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o ovulacijskoj boli. Upala jajnika je puno jačeg intenziteta.

kmm14

Poštovani, nikad u zivotu do sada nisam imala spolni odnos kao ni moj decko. Do sada smo samo trljali spolne organe preko odjece. Prije dva dana to smo isto radili no meni su bili plodni dani i bila sam bez donjeg rublja dok je dečko bio u donjem rublju. Nije bilo ejakulacije i oboje smo bili suhi, trajalo je svega par minuta. Postoji li ikakva sansa da sam ostala trudna?
Unaprijed hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva šansa za trudnoću,

Pitalica1

Postovani da li je moguca trudnoca ukoliko se rukom mozda prenjelo nesto smermatozoida na kondom pri stavljanju. Posto prosla ejakulacija je bila pola dana pre te situacije i malo poslije tog istusirano i urinirano. Ja nisam vidjeo nikakvu tecnost, bar ne vidljivu. To je bilo 5 ili 4 dana pred ovulaciju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, trudnoća nije moguća.

Jusuf112

Da li je moguca trudnoca ako je odnos bio u ponoc sa 1.7 na 2.7 , a pocetak zadnje menstruacije je bio 23.6 , trajanje ciklusa je 28 dana.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća je moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće postoji. Odnos je bio na granici neplodni - plodni dani. Ako je ciklus 28 dana, plodni dani su od 11. do 17. dana ciklusa.

Nina22

Poštovani
Zadnji spolni odnos je bio krajem 4.mjeseca,bio je zasticen...Odtada sam imala 3 menstruacije koje su trajale 3-4 dana,bile su malo oskudnije nego inace,prije su trajale 6 dana..Je li moguca trudnoca? Kolika je vjerovatnost krvarenja u vrijeme trudnoce koja traju po 4 dana?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće.

MaryyJane

Poštovani, imam redovite cikluse svakih 28 dana dobim menstruaciju, a traje mi 6 dana. Posljednju menstruaciju dobila sam 30.6. Zadnji dan menstruacije imala sam nezaštičene odnose s dečkom i pri tome je on ejakulirao u mene. Imali smo redovite spolne odnose(nezaštičene) za vrijeme mojih plodnih dana,nekad i dva puta. Što vi mislite, koliki je rizik od trudnoce? Menstruaciju bih trebala dobiti za 6 dana, znam da je test najbolje napraviti 3 dana kasnjenja, al ja bih zeljela biti sada sigurna, pritom želim izbjeći vađenje krvi. Molila bih vas za odgovor što prije, unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ste imali nezaštičene spolne odnose u vrijeme plodnih dana velika je šansa za trudnoću.