Kontracepcija

Kašnjenje

martina1

Poštovanje,zadnja menstruacija mi je bila 21.08.,u trajanju od 4 dana i trebala sam početi novu kutiju Yasmin tableta,no nisam.Tijekom mjeseca nismo imali odnose,sve do ponedjeljka 19.09,kada je kondom pukao tijekom vađenja i ejakulacije.Vrh kondoma je ostao u meni,na samom "ulazu".Sad mi menstruacija kasni dva dana,trebala sam ju dobiti na dan odnosa.Uz sve to pocela sam raditi,stojim na nogama citav dan,stres.Dali je moguca trudnoca,makar osjetim lagane bolove u trbuhu.
Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je ali prema opisanom malo vjerovatna. Ipak napravite test na trudnoću.