Kontracepcija

kasnjenje menstruacije

miko2311

Pozdrav, djevojka mi je imala M 21.-25.1, 26.1 smo imali spolni odnos prvi bez zastite, i vrlo mala vjerojatnost je da je nesto zavrsilo u njoj, jer sam zavrsio vani, nakon pola sata imali smo drugi odnos od pocetka sa zastitom i sve je ostalo u kondomu, djevojka je trebala dobiti M 21.2 ali danas je 25 i jos nije dobila, bila je bolesna prije 10 tak dana, pila je antibiotike, lupocet, brufene i imala je temp, od prije 7-8 dana temp je normalna 36.7
drugi mjesec joj je ispitni rokovi su, nervozna je i sad jos vise jer joj kasni, zanima me kolika je mogucnost da je trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema vašem opisu ne znam. Niste sigurni jel bilo ejakulacije ili nije.Neka napravi test za svaki slučaj.

miko2311

koliko sperme je dovoljno da zatrudni? ako je kojim slucajem nesto zavrsilo u njoj?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otprilike 2ml. A kako bi vi to odredili?

miko2311

a vjerojatno ne bi nikako mogo odrediti, nego eto zanima me, mogla je kapljica zavrsit u nju i da zatrusni.

miko2311

napravili smo test i negativan je, mozeteli mi rec jel to sigurno znaci da nije trudna ili jos postoji mogucnost?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna.