Kontracepcija

kašnjenje mentruacije i nesanica

martina29876

Pozdrav. Ovako, trudnoća nikako nije moguća (zadnji odnos sam imala sredinom 10.mjeseca, koristili smo zaštitu i nakon toga sam 28.10. imala menstruaciju) ali me zanima koji je problem. Menstruacija mi kasni 10 dana, inače je redovita..zadnjih mjesec dana slabo spavam i često imam nesanice. Primjetila sam da mi je mokraća tamnije boje (skoro narančasta) te imam žuti iscjedak uz blagi svrbež..Zanima me o čemu je riječ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postovima. Iscjedak je rezultat upale u rodnici.