Kontracepcija

kasnjenje pms

bubipegy

Postovani,
Imam jedan problem kasni mi pms skoro 2 meseca zadnji sam imala 07.04.14,pre toga sam koristila antibeby pilule 6 meseci prestala sam uzimati pre nekih 5 nedelja u medjuvremenu smo ja i muz imali nezasticene odnose jer zelimo decu,bila sam kod svoje dokorke pre nedelju dana i ona mi je rekla da ima nesto u jajnicima da ne moze da tvrdi da sam trudna ali da se javim za dve nedelje,posle pregleda sam odmah kupila test i on je bio negativan nemam nikakve simptome da je trudnoca u pitanju osim sto imam povecan apetit,molim vas pomozite jer do kontrole imam jos nedelju dana treba preziveti,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako je test negativan. Sugeriram pregled i terapiju da se izazove prijelomno krvarenje.