Kontracepcija

kobtracepcija

JasminaM

Zdravo, prvi puta koristim kontracepcijske, jučer mi je bila deveta tableta i nisam imala nikakvih mučnina niti nuspojava. Jučer sam povratila sat vremena nakon pilule i imala sam proljev medjutim cijeli dan sam imala glavobolju i mucninu ne vjerujem da je od pilule a inace ih uzimam u 23h. Zanima me da li da sad redovno nastavim sa pilulama i kakva je zaštita nakon ovog slučaja.
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Redovno dalje uzimajte uz dodatnu zaštitu idučih sedam dana.