Kontracepcija

Kondom u vagini na pocetku odnosa

Marinaa12

Postovanje!
Naime mome decku se nije mogao dignuti i pokusavo je na silu staviti u mene i drkao ga je preko kondoma.
To nam je bio prvi odnos,stavio ga je u mene ali ne preduboko i kondom je ostao u meni izvaden je sat vremena iza tako sto sam isla obaviti malu nuzdu i samo je ispao iz mene.Postoji li mogucnost trudnoce ako mi himen nije skroz probijen?Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.