Kontracepcija

kontacepcija

dacamaca

Postovani,pijem Yaz pilule sad vec kraj druge kutije, iliti 3 belu pilulu. Ovog meseca sam 2 puta zaboravila da popijem 14 i 20 pilulu zakasnila sam prvi put 17 sati drugi put 6 sati. Decko je ovaj mesec 3-4 puta ejakulirao u mene. 15 dana ciklusa dobila sam bolove i neki braon iscedak koji ke trajao 10 dana sve manje i manje. Kao sto rekoh pijem 3 belu pilulu nemam simptome P.M.S samo me grudi bole stomak nista. Da li je moguce da sam u drugom stanju jer mi je danas 28 dan ciklusa a inace dobijam tacno na 28 dan. ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća ali manje vjerovatna. Trebali ste bacit bijele tablete i odmah započeti novi blister.

dacamaca

Velikp Vam hvala. Akp ne dobijem ni posle poslednje tj 4 te bele pilule da li da uradim test,il da smatram da je ovaj braon iscedak koji mi je trajao bila menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postupite tako kao što ste napisali.