Kontracepcija

kontracepcija i bol u grudima

worry

Poštovana,
zanima me je li kontracepcija uzrok boli u dojkama! pijem diane 35 godinu i 1 mjesec... i svaki mjesec 2-3 tjedna pred menstruaciju osjećam bol samo u lijevoj dojci, na donjem dijelu.
Hvala

Natalija Beljo, dr. med.

U početku da.

iva1955

Poštovani, 8.11. sam imala odnos s dečkom i pukao nam je kondom nakon čega sam odmah jutro poslije popila Ella one tabletu i otad me, a ima već deset dana jako bole grudi, a menstruaciju trebam dobiti tek za nekih desetak dana. Trebam li se brinuti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne mogu znati. Trebala bi nastupiti menstruacija, ako ste pilulu uzeli prije ovulacije.

iva1955

Poštovani, pitala sam Vas je li se trebam brinuti ako me bole grudi već 12 dana otkad sam uzela Ella one tabletu i rekli ste da ne bi trebalo biti problema ako sam uzela tabletu prije ovulacije, a sudeći po svemu, ako sam dobro izračunala jer su mi ciklusi nejednaki, ovulirala sam tek nakon 3-4 dana nakon što sam popila tabletu. Zanima me samo je li ovo normalan simptom nakon uzimanja tablete jer nisam imala nikakvo krvarenje niti drugih simptoma, osim ove boli u grudima? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Simptom je uobičajan nakon pilule za dan poslije.

iva1955

Dobila sam menstruaciju, hvala Vam puno na odgovorima. happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.