Kontracepcija

kontracepcija i trudnoca

texy

Postovani,molila bih za pomoc i jedno strucno misljenje!!!!!!!

Pijem diane 35 sad vec petu tablu tableta (dakle vec pet mjeseci) uredno svaki dan u isto vrijeme bez greske. Evo zanima me postoji li ikakva mogucnost da sam trudna ako moj partner i ja uz redovitu kontracepciju koristimo i prekinuti snosaj?????
Takoder me zanima je li normalno da se tek na drugoj kutiji uzimanja tableta pocnu javljat neki simptomi (meni konkretno povecane i napete grudi i ponekad blago kao peckanje/svrbe bradavice)???

Unaprijed zahvaljujem????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da se ne radi o trudnoći.