Kontracepcija

Kontracepcijske pilule i ejakulacija

Luciley

Poštovani,
počela sam piti Adexa pilule prije 4 dana ( do sad ih nisam koristila ) na prvi dan menstruacije, pijem ih redovito svaki dan u točno isto vrijeme. Danas je moj partner ejakulirao u mene, u uputama od pilula piše da je žena zaštićena od prvog dana s prvom tabletom, zanima me da li postoji mogućnost trudnoće ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće

Dontravolta

Postovanje happy
Zanima me ako mi djevojka redovno uzima kontracepcijske pilule dali mogu svrsavati u nju i jeli to sigurno da nece zatrudnit.. Znaci bez kondoma? Hvala za odgovor blunk

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sigurno je ako ih ona redovito i prema shemi koristi. Možete imati odnos sa ejakulacijom.

antonelica100

Doktore,
pred kraj sam prvog blistera Adexa-e(jos jedna pilula).
Ponovo mi se danas vratilo spotting krvarenje (imala sam produzenu menstruaciju) i imam povremenu probadajucu bol na lijevoj strani donjeg dijela trbuha, a ponekad i lagane grceve(kao M) i ucestalo mokrenje, koje me najvise zabrinjava. Molim savjet... Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite dalje s uzimanjem.

Mimi98

Postovani, koristim yaz pilule malo vise od mjesec dana. Uzimam ih redovno svaki dan, zbog posla znam da nekad zakasnim po sat ili dva, ali nisam je nikad zaboravila uzeti taj dan. Imala sam nezasticen odnos sa deckom i on je ejakulirao u mene. Interesuje me da li moze doci do nezeljene trudnoce? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće.