Kontracepcija

kontracepcijske pilule i urinarna infekcija

magdalena098

Poštovani već duže vremena pijem logest pilule čitav prošli mjesec od prve do posljednje pilule stalno sam imala potrebu da moram ići u WC kao da imam urinarnu infekciju popila sam antibiotike ali mi nista nisu pomogli medjutim kad sam počela pauzu izmedju sljedeće kutije svi simptomi su prošli da bi se ponovo sve vratilo već pri prvoj tableti iz nove kutije . Danas sam popila i drugu i stalno imam potrebu da idem u WC. Da li je moguće da je to od logest pilula sta da radim da nastavom piti ili ne a trenutno nisam u mogućnosti da odem doktoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema veze s uzimanjem pilula. Napravite urin sa sedimentom i urinokulturu.