Kontracepcija

Kontracepcijske pilule,koje su mi najbolje ?

Stresirana

Postovani prosle godine sam pila Midiana tablete zbog povecane maljavosti i povisenog testosterona. Diane 35 mi nisu odgovarale izazivale su mi preznojavanje i tahikardiju pa sam ove pila i bbile su mi dobre osim sto sam se ugojila 5 kg i pocela zadrzvati vodu u organizmu. Naime dobila sam i probleme sa kandidom iz meseca u mesec i prestala sam ih uzimati. Doktorka mi je sada preporucila Jeanine tablete.
Da li da pocnem sa njima da li ce me stititi i od trudnoce ili da se vratim na Midiane?
pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Počnite s njima ako vam je savjetovala doktorica. Svakako je da će vas štititi od trudnoće.

Stresirana

Da li biste mi Vi preporucili neke druge ili su ove u redu?
pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

U redu su ove.