Kontracepcija

krvarenje uz lindynette

anna13

postovani pijem kontracepcijske pilule lindynette20 2mj. Zaboravila sam popiti 6. tabletu u ovom pakiranju ( u utorak) sljedecu tabletu sam popila u srijedu kasno navecer. u cetvrtak ujutro sam prokrvarila..misleci kako je rijec o spottingu uredno sam popila tabletu u cetvrak navecer,no krvarenje se nastavilo. Ne znam sto mi je ciniti..da li da napravim pauzu ( i od koliko dana s obzirom i na dvije popijene tablete uz krvarenje) ili da nastavim piti pakiranje. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite dalje i koristite dodatnu zaštitu.

anna13

a mozete li mi objasniti sto se zapravo dogodilo,koji je uzrok tome?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probojno krvarenje zbog propuštene pilule.

aspera1

Dobar dan, pijem lindynette već 3 mj, no nakon druge kutije samo sam nastavila piti treću radi odgode menstruacije, i prije sam se savjetovala o tome sa svojim ginekologom. On mi je rekao da mogu. Danas bi trebala popiti 15-tu tabletu iz pakiranja.Noćas nakon spolnog odnosa primjetila sam na donjem rublju laganu sukrvicu, stalo je odmah nakon što sam to primjetila, no danas nakon mokrenja na papiru sam primjetila isto.
Moje pitanje je što bi to moglo biti, nikad mi se to prije nije dešavalo pa sam zabrinuta.
Hvala vam unaprijed lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da ste pročitali ijedan post na forumu na tu temu vidjeli bi da se radi o spoting krvarenju zbog uzimanja pilula.