Kontracepcija

Lindynette 30 :)

sladja1993

Poštovani, kako nisam mogla zatrudnit u 2 godine moj ginekolog mi je dao da uzimam 6 mjeseci lindynette 30 da bi mi se ciklus postao redovit. Poslije tih 6 mjeseci dali možemo počet odmah raditi na jako željenoj bebici ili bih trebala pričekat pošto sam čula hrpu babskih priča o tome kako bih trebala pričekat da se "očistm" od tableta i dali bi bilo dobro da počnem piti folnu kiselinu ili nekakav prenatal?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte folnu kiselinu. Nakon prestanka uzimanja krenite na trudnoću.