Kontracepcija

logest ili triquilar

antonija 2

već deset godina pijem triquilar koji sam dobila nakon krvnih pretraga, no u zadnjih godinu dana imam problema sa popriličnom "napuhanošću" i zadržavanjem vode.
zanima me dali bi mi pomogla promjena pilula, jer navodno pilule sa manjim udjelom hormona kao logest imaju i blaže nuspojave (iako sam svijesna da je utijecaj hormona individualan)
hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pomogla bi promjena pilula svakako.