Kontracepcija

Lubrikant ?

ana1022

POštovana. Odlučila sam se malo odmoriti od tableta i preći na kondome.Moje pitanje je dali doista baby ulje Johnson & Johnsin može poslužiti kao ''lubrikant'' ?? Ako ne, što mi preporučavate ? Imam 21 godinu.Lijep pozdrav !

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Iskreno, o tome nas ne uče na fakultetu blunk. Imate lubrikanata za kupiti, baš sam nedavno vidjela u ljekarni.