Kontracepcija

Lyndynette i prištići

Meg1507

Poštovani,
Koristim Lindynette 0,075 mg + 0,03 mg obložene tablete već nekoliko mjeseci..mislim da će za par dana bit 5.mj i još uvijek mi se lice nije pročistilo. Primjetila sam da su mi se i pojačali u zadnje vrijeme. Inače nemam akne niti previše prištića ali sad su se baš pogoršali,lice mi ima ožiljke i kad nestane prištić ostaje crvenilo još nekoliko dana. Zanima me jeli to normalno i hoće li proći? Ako će ostati na tome trebam li mijenjati tablete ili pričekati?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, navedeni simptomi mogu biti nuspojava tableta. Preporučam pregled dermatologa i u konzultaciji s Vašim liječnikom promjenu terapije.