Kontracepcija

Menstruacija

Larana

Da li je moguca trudnoca bez obzira sto su menstrualni ciklusi bili redovni nakon spolnog odnosa koji se dogodio 4-5 dana prije menstruacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U tom slučaju ne. Radi se o neplodnim danima.

Endza

Ni u kom slucaju? Stomak mi je jako naduven Da li je uopste moguce da se pojavi trudnicki stomak posle nepuna tri mjeseca nakon odnosa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kao što sam raniej napisao.

mica999

Postovani,imam par pitanja.Vec 2 meseca nemam polne odnose,a pre toga sam korustila zastitu a nikada se nije desilo da je partner ejakulirao u meni, svaka je do sada bila redovna.Medjutim i ova kao i prosla dosla je posle 28 dana,sto je kod mene normalno.Prvi dan sam imala jake bolove i mucnine,popila sam dve tablete caffetin menstrual,i posle dugog mucenja stalisu bolovi ali nije obimna,kao inace,a sa druge strane ne mogu ni da kazem da ne ide.Bolove sam imala samo prvog dana,ali danas mi je 5.dan i ponovosu mi se pojavili bolovi,mnogo blazi naravno.Sada me zanima trebam li da se brinem? Jer sam dosla sa deckom na more,tako da sam u nemogucnosti da odem kod lekara

mica999

Ali jutros kada sam se probudila vidjela sam da je stalo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati odavde uzrok vaših bolova.Ako vam je loša za početak se javite na hitnu.