Kontracepcija

Menstruacija nakon korišenja pilula za dan poslije

cvetic123

Pisala sam vam vec . Danas 04.12.nemam niti kakvih simptoma kao sto je bolu u grudima,bol u stomaku kad imam menstruaciju i danas nemam nikakvo krvarenje. Molim vas,recite mi imam li razloga za brigu i da li je to normalno? Jako sam zabrinuta.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.

Pennywise88

Poštovani!

Zadnja menstruacija bila mi je 13.11., 3.12. imala sad odnos prilikom kojeg je pukao kondom i popila sam Escapelle 12 sati nakon odnosa. Menstruaciju sam dobila 13.12. koja je trajala 6 dana, prvih par dana je bila malo obilnija u odnosu na prethodne menstruacije, s time da prije toga nisam imala nikakvo krvarenje niti smeđi iscjedak. Da li to znači da su mi se izazvano krvarenje i redovna menstruacija poklopili u isto vrijeme i da nema straha od moguće trudnoće?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

misslady

14 dana nakon popijene escapelle bas na datum kad sam i trebala dobila sam mesntruaciju,par dana pre toga samo smedji iscjedak,ali me brine sto je jako oskudna i trajala je kratko,inace traje 4,5 dana a sad 2 i malo samo u tragovima ,brine me dali je to normalno,osecam i dalje blagi bol u donjem stomaku ili jajnicima

misslady

dva dana je bilo krvi,,da se nadovezem,a posle u tragovima,,,,hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću.

misslady

napravila sam juce,i negativan je.dali ima nekog drugog razloga za brigu??..havala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Onda ne trebate brinuti.

MimiOS

Poštovani,
ovako vam izgleda moja situacija: Pila sam pilule novinette 2 godine i prošli mjesec ih nisam kupila zbog financija. Zadnja menstruacija mi je bila 17.2. te sam 26.2 imala kritični spolni odnos te sam sutradan popila logest (5+5). Nakon 5 dana sam dobila mjesečnicu koja je trajala 5 dana ali pošto sam pretpostavila da je to izazvana nisam odmah započela sa pilulama nego sam pričekala sljedeću. Sljedeća menstruacija mi je došla prije 2 dana (18.3) kada sam i inače ju trebala dobiti te sam započela sa pilulama. Mene zabrinjava što je ova mjesečnica jako oskudna te je više smeđkaska i već završava. Jesam li dobro postupila sa pijenjem pilula i da li me te pilule sada već štite? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne znam. Morate napraviti uzv pregled.

MimiOS

Možete li mi reći postoji li mogunost za trudnoću s obzirom da sam imala menstruaciju nakon pilula i sada opet? I da li trebam napraviti test za trudnoću ako sada curim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba test ako se radi o menstruaciji.

MimiOS

Poštovani...imam još jedno pitanje pošto sam sva zbunjena. Napisala sam Vam da sam koristila hitnu kontracepciju i dobila sam mjesečnicu nakon 3 dana.Je li to sada sve u redu,mogu li odahnuti? Hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o menstruacije. Ne brinite.

Fu Bao

Poštovani,

zadnju menstruaciju sam imala 3.4 , 11.4 sam imala nezaštićeni spolni odnos i odmah sam uzela hitnu kontracepciju (Yasmin 4 tablete odmah i 4 nakon 12 sati). 17.4 se pojavilo krvarenje koje je dosta obilno i izgleda kao menstruacija, zanima me je li to posljedica tablete i trebam li se zabrinuti oko tog krvarenja ? hoće li stati ? kada mogu očekivati normalnu menstruaciju ? ciklusi su mi uvijek redoviti i traju 28-30 dana. hvala Vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posljedica pilula. Menstruacija u očekivano vrijeme.

mhian

veliki pozdrav
dečko i ja smo imali odnos 19.3. ... Menstruaciju sam imala 7.3., što znači da je taj rizični odnos bio u plodnim danima
naime, pukao nam je kondom
sutradan sam otišla na hitni prijem po tabletu poslije, dobila sam Ella One koju sam popila nakon nekih 30-tak sati nakon odnosa

doktorica mi je rekla da bih trebala dobiti neko krvarenje i da će se menstruacija poremetiti.
Međutim ja sam samo imala mali smeđi iscjedak, 1 dan...

danas je, evo, 29.4. i ja još nisam dobila..znači, kasni mi 22 dana :/

U međuvremenu sam napravila 2 testa (Clearblue) koji su pokazali negativan rezultat.

e sad...mene zanima da li je ovo normalno? I da li postoji šansa da sam ipak trudna, tj. da pilula nije djelovala?

U ginekologa sam naručena na ultrazvuk u srijedu :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da postoji mogućnost da nije djelovala. No niste trudni ako su testovi negativni.

ed_she

Poštovanje,

djevojka i ja smo imali odnos 01.05. i nažalost kondom je pukao. To smo shvatili tek nakon što sam "ga" izvadio, ali pukao je nekako na bočnoj strani glavića, a ne direktno na spremniku. Odmah smo reagovali i djevojka je u roku od 2 sata popila Vikela kontracepcijsku pilulu. Kalendar je pokazivao dan prije ovulacije (dakle, 2.5. je dan ovulacije). Redovna menstruacija bi joj trebala biti 15.05. a trenutno ne osjeća nikakve promjene, mučnine..itd.. Je li to normlano i kolika je mogućnost da zatrudni?

Hvala puno na odgovoru.

LP

Nazad
1 ... 6 7 8 9 10 11 ... 17
Naprijed