Kontracepcija

moguca trudnoca

mrkizd

bog,zanima me ako mi mozete reci doktorice...dali je moguce da je moja cura trudna,i ako joj je odjednom naglo krvarenje imala,te na hitnoj su joj rekli da je imala sponti,ali joj nema menzisa,zasto,i dali je moguce da je trudna,u naprijed hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Nažalost na ovakav način ne mogu reći da li je netko bio trudan pa imao spontani. Ako ste bili na hitnoj onda treba vjerovati njima.

stels02

Postovani
Od prosle menstruacije sam imala 3 spolna odnosa al jedan rizican. Prvo put je kondom odmah nakon 3 minute ispo u meni i tu smo stali, drugi je bio manje od 10 minuta bez kondoma i zadnji s kondomom. Sva 3 puta je doslo do ejakuacije izvan mene. Problem je u tome trebala bi danas dobiti menstruaciju po mojim proracunima jer su mo neredovite al je nema. Prije zadnje 2 menstruacije sam sanjala da sam ju dobila u snu i onda sam ju dobila stvarno a ovaj put sam sanjala test za trudnocu. Malo su mi narasle grudi, al nisu bolne ko inace, imam male glsvobolje i blage bolove u trbuhu i zivcama sam ito je to a prije sam bila i napuhana i puno sam se znojila a ovog puta nista. Mislite li da se radi o trudnoci il da pricekam jos malo?

stels02

I jos imam isckedak ljepljiv i rastezljiv i neke grudice zuckaste sluzi u rodnici. Dali to ista znaci?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim simptomima trebali bi dobiti menstruaciju. Ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

stels02

Postovani menstruacija nije nastupila te sas vec kasni jedan dan i brinem se... dali da pricekam jos koji dan posto su mi ciklusi neredoviti ili da napravim test?

Ivo Balenović, dr. med.

Pričekajte još četiri do pet dana, pa ako ne dođe učinite test.