Kontracepcija

moguća trudnoća?

Annastassya

Poštovani!
Željela bih Vam se obratiti jer mi trebaju odgovori.
Naime, jučer (u subotu, 15.12. oko 18:30 ) imala sam spolni odnos s dečkom.
Sve je bilo u najboljem redu dok nismo primjetili da je nakon spolnog odnosa prezervativ puknuo.
Moja mjesečnica završila je u srijedu, 12.12, i sad se pitam što je najpametnije učiniti.
Da li je trudnoća moguća?
Što je najgore, do sad još nikad nisam bila kod ginekologa.
Što da napravim?

Nataša Šemnički, dr. med.

Annastassya ,

svakako se javite na ginekološki pregled kako bih se ustanovilo imali razloga za brigu obzirom dn vijek spermija 5 dana od odnosa.

l.p.

dviolic

Poštovani, zanima me jel moguća trudnoća sa nezašticenim spolnim odnosom (sa ejakuacijom) na 26 dan ciklusa? zadnja menstruacija je bila 6.1.Ciklusi su mi neredoviti (26-33dan). trenutno imam bolove u donjem dijelu trbuha, bolne grudi i zadnja 3 dana temp.37.1-37.3. Hvala na pažnji!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

mama75

Postovani imam pitanje za vas u vezi moje kcerke koja je prvi put imala odnos sa deckom zadnja menstruacija je bila 15.1 a odnos je imala 3.2 dali postoji mogucnost trudnoce i ako kaze da nije svrsio u nju ja sam jako zabrinuta i neznam sta da radim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji. No ako nije došlo do ejakulacije, ako je vjerovati tome, onda šansa ne postoji.
Ne možete ništa postoći nego nakon menstruacije je odvedite ginekologu da se zaštiti i educira.

mama75

Hvala na odgovoru vec smo bili kod ginekologa zbog sumnje da ima policisticni jajnik i sve joj je vec receno ali eto ima 17,5 god pa misli da zna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

nena13

Postovani, molila bih Vas za odgovor. 28.01 mi je bio prvi dan menstruacije, navece tj isti dan sam imala odnos sa deckom gdje je ejakulirao u mene. Da li postoji rizik od trudnoce?
Hvala unaprijed

nena13

Postovani, 28.01 mi je bio prvi dan menstruacije. Isti taj dan, navece, sam imala odnos sa deckom gdje je ejakulirao u mene. Da li postoji rizik od trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, naravno da ne postoji.

Poštovani,
7. dan ciklusa imala sam nezaštićen odnos sa ejakulacijom. Ciklusi mi traju 27-28 dana. Kolika je vjerojatnost za trudnoću?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala. Neplodni dani.

abynthe

Postovani

Pijem Cerazette neprekidno vec dvije godine,
Imam povremeno probojna krvarenja.
Pijem ih inace oko 13.30h,ali na dan kad sam zakasnila popiti sam imala odnos,
Par sati poslije toga sam shvatila da sam zakasnila uzeti pilulu,i uzela je oko 1 ujutro (skoro bi proslo 12 sati od uobicajnog uzimanja pilule).
To je bilo u petak,(treca tableta,nova kutija),ali kako ne radim pauzu,pijem ih neprekidno.
Inace nikad ne propustam uzeti pilulu,to je prvi put da sam zakasnila
,U pitanju je gestagen,i zakasnjenje od negdje 12 sati.
Zanima me kolike su sanse za trudnocu?Redovnu menstruaciju nemam,prema tome ne mogu uzeti kasnjenje menzesa kao neki dokaz.
0prostite na gnjavazi.
Hvala Vam unaprijedhappy
Pozz

django

Poštovani! prije tjedan dana imala sam bliski odnos s dečkom, nije bilo spolnog odnosa, samo smo se dodirivali..primjetila sam neki iscjedak blizu svoje vagine, dal je moguća trudnoća?? nikad prije nisam imala spolni odnos

Dejan Šakoronja, dr. med.

Abyntte ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Django trudnoća nije moguća. Educirajte se.

Dinna7777

Poštovani,

pila sam kontracepcijske tablete 3 godine, prestala sam 24.2.2013. g. kad sam završila s kutijom, spolne nezaštićene odnose imala sam 27.2., 06.03., 10.3. pošto se poslije tableta nezna točno kad je ovulacija zanima me ako postoji mogućnost trudnoće? Dečko nije svršio u mene...ali ipak me zanima...

Pošto sam čitala da poslije prestanka kontracepcije postoji veća mogućnost u početku da se zatrudni...

Hvala unaprijed..
POzdrav..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste pazili i nije došlo do ejakulacije, onda ne brinite.

Aurora1112

Poštovani!
Do sada sam uvijek imala redovne menstruacije i nikada mi jos nije kasnila,a sada mi kasni.Sa deckom sam imala zasticeni spolni odnos sa perzervativom,nije pukao i decko nije ejakulirao u mene,(uvijek smo oprezni).Zadnja mi je menstruacija pocela 1.2. a završila .5.2. a jos mi nije dosla i to me jako brine.Jucer sam napravila test na trudnocu i pokazalo je negativno.Je li to pouzdano i mogu li biti trudna?jer me to jako brine...
Unaprijed Vam veliko hvala.