Kontracepcija

moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je bilo kao što ste opisali svakako se ne radi o trudnoći.

hanica

Da li se smije nešto koristiti za ublažavanje ovih tegoba koje prouzrukuje mirena jer su jako iscrpljujuće

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na koje smetnje?

Natasica736

Interesuje me koje je Vase misljenje sto se tice trudnoce bez penetracije?Naisla sam na mnoge odgovore, ali su svi drugaciji..
Da li je moguce da nevina devojka zatrudni ako je nesto sperme bilo kod vaginalnog otvora?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako dio ejakulata završi u rodnici onda šansa postoji.