Kontracepcija

Moguća trudnoća u neplodnim danima

lorka

poštovana menstruaciju sam imala 29.3.2011 trajala je 6 dana.znači sljedecu trebam dobiti 29,30 sada u travnju.nezastićeni odnos sam imala 6 dana prijem nego sto trebam dobiti tj,23.4 zanima me dali postoji mogućnost trudnoće jer su to neplodni dani i kada bi mogla napraviti test

Natalija Beljo, dr. med.

Ne trebate raditi test.

lorka

hvala vam na odgovoru..evo meni kasni sada 3-4 dana imam neki iscjedak jako neprijatnog mirisa taj iscjedak sam znala imati uvjek kad trebam dobiti radila sam test 10 dana nakon odnosa i bio je negativan.inace prije mi nije bila redovita znala mi je kasniti i po par dana pa se to stabilizairalo i evo ovaj mjesec kasni...zanima me sada taj iscjedak dali to moze biti neki znak da sam ipak trudna

lorka

hvala na odgovoru.ovako meni sada kasni 3-4 dana iako imam iscjedak neugodnig mirisa taj iscjedak sam imala i prije kada sam trebala dobiti menstruaciju...radila sam test i negativan je pa sam u panici pošto mi kasni.radila sam prima stick koji vec par dana nakon mogućeg začeća može pokazati trudnoću i bio je negativan.

Natalija Beljo, dr. med.

Iscjedak je vjerojatno bak. vaginoza pa kupite lactogyn vag. kapsule i koristite ih 7 dana

ramiz009

imali smo spolni odnos 6 do 7 dana prije pocetka menge,nismo koristili zastitu. kad je dobila mengu trajalo je svega 2 dana i to jako malo krvarila... pa me zanima dali je mogla ostati trudna i trebamo li raditi test i kada da to napravimo.. Hvala unaprijed

Nataša Šemnički, dr. med.

ramiz009 ,

ipak učinite obzirom na oskudnu menstruaciju

l.p.

123jokaj

Menstruacija mi je zavrsena 17, a seksualni odnos sam imala 19. To su neplodni dani ali mi je menstruacija neredovna. A popila sam i pilulu za dan posle, da li je moglo doci do trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste postupili prema navedenom neće doći do trudnoće.

tratincica98

Postovani, 15.02 pocela je zadnja menstruacija, danas 15.03 imala sam nezasticeni odnos i partner je ejakulirao u mene. Imala sam do sada odstupanja 2-3 dana i po kalendaru sutra bi trebala dobiti menstruaciju. Da li mislite da je potrebno popiti tabletu za dan poslije i da li je moguca trudnoca? Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i nema potrebe za tabletom.

Dijana23

Postovani doktore,htjela sam pitati koliko minuta ranije izlazi predejakulat od ejakulata? Inace danas mi je 6 dan menstruacija i imala sam spolni odnos. Do ejakulata ni je doslo.
Posle nekoliko 2 minuta muz je ejakulirao van. Dali je mozno doci do trudnoci ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a predejakulat ne sadrži spermatozoide. Ne postoji mogućnost trudnoće.