Kontracepcija

Mogucnist trudnoce

Nella..3

Poštovani, oprostitezbog loseg pitanja, evo dopune:
Zadnja menstruacija bila mi je 13.1-16.1, ciklus mi traje 29-30 dana, 3-4 dana krvarenje, imala sam spolni odnos svaki vikend tako da i za vrijeme plodnih dana, ejakulacija nije ni jednom zavrsila u meni, na dan kad sam trebala dobit menstruaciju dobila sam smedi iscjedak koji je trajao dva dana, a sad imam minimalan iscjedak svjetlo crvene-ruzicaste boje, grudi me ne bole.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, učinite test na trudnoću. Postoji mogućnost da se radi o implantacijskom krvarenju.

embryo95

Poštovanje, jučer ejakulirao tri sata prije seksualnog odnosa sa djevojkom, polni organ sam obrisao samo maramicom. Unutar ta tri sata sam dva puta urinirao i poslije oba puta sam se obrisao maramicom. Sa djevojkom sam kondom naravno imao od početka do kraja odnosa s tim sto uz kondom primjenjujem metodu prekinutog snošaja, interesuje me da li je moguće da je neki spermij preživio nakon ta tri sata i da sam ga rukom mogao prenijeti do vagine, recimo dok sam stavljao kondom ili tako nekako. Hvala vam puno.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji mogućnost da bi došlo do trudnoće.