Kontracepcija

Mogucnost trudnoce

Lala1w

Postovani, imala sam zadnju menstruaciju 29.12 i trajala mi je oko 7 dana. Posljednje 3 menstruacije nisam ni imala jer imam jako ne redovite cikluse. 06.01 i danas sam imala vise nezasticenih spolnih odnosa u kratkom vremenu u kojima nije doslo do direktne ejakulacije, mislim da sam u neplodnim danima pa me zanima dali postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam je ciklus takav nema plodnih i neplodnih dana.
Dakle ne možete se osloniti na neke izračune.

anoniman44

Postovani doktore,
Imao sam nezasticen odnos sa devojkom i kada sam osetio da cu ejekulitati izvadio sam polni organ i ejakulirao van vagine, nisam cak ni po istoj.
Ali sam hteo da Vas pitam kolika je sansa da je predejakulat izasao u vaginu , tj kolike su sanse trudnoce.Odnos se desio 3 dana posle menstruacije, koje su inace redovne i traju 4 do 5 dana?
Unapred hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani,
odnos je bio u neplodnim danima. Ukoliko ejakulat nije dospio u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

anoniman44

Siguran sam da nije.
Veliko hvala na brzom odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.