Kontracepcija

mogućnost trudnoće

inside

Postoji li mogućnost trudnoće ako je dečko rukom na kojoj je možda bilo sperme došao u doticaj sa malim usnama?
Prije toga je već jednom imala menstruaciju, samo malo tamnije boje. Sada joj menstruacija kasni 1-2 dana.
Može li to imate veze sa donedavom promjenom načina prehrane?

molim Vas odgovor..

Natalija Beljo, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.

stels02

Postovani imala sam spolni odnos u plodnim danima bez ejakulacije unutar mene. Menstruaciju bi trebala dobiti ovih dana ali samo imam zutu ljepljivu sluz i onu nalik u plodnim danima. Dali ce menstruacija nastupiti jer imam sve simptome i bolne grudi i trbuh i leda ili nece?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pošto nije bilo ejakulacije u rodnicu, menstruacija će nastupiti.

03misko21

Postovani, posljednju mjesecnicu imala sam od 20.12., a 1.1.imala sam spolni odnos metodom prekinutog snosaja. Ocekivanu mjesecni trebala sam dobiti 14.sijecnja, no medutim jos je nema. Prosli tjedan imala sam bolove u podrucju lijevog jajnika tokom cijelog tjedna i tupu bo, dojke su nesto vece i vene su vidljive na aureolama bradavica. Zanima me postoji li mogucnost trudnoce? Hvala

03misko21

Postovani, posljednju mjesecnicu sam imala 20.12., ocekivanu sam trebala dobiti sad u nedjelju 14.sijecnja. imala sam nezasticen odnos 1.1metodom prekinutog snosaja i mjesecnicu jos nisam dobila. Prosli tjedan imala sam bolove u podrucju lijevog jajnika, dojke susu malo otecene i vise mi se vide zile na areolama oko bradavica. Postoji li mogucnost trudnoće? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana 03misko21, odnos ste imali u vrijeme plodnih dana stoga postoji mogućnost trudnoće bez obzira na prekinuti snošaj. Savjetujem da učinite test.