Kontracepcija

mogućnost trudnoće namjernim guranjem sperme u rodnicu

drago1988

Dobar dan, da li je moguća trudnoća ako si cura namjerno gura spermu u rodnicu prstima, tj. kolika je mogućnost trudnoće ako to radi na plodne dane?
i da li je moguća trudnoća ako ona nakon analnog seksa isprazni to u čašu, pokupi to sa medicinskom špricom i onda si štrca u rodnicu, isto tako na plodne dane?
molim vas da moje pitanje shvatite za ozbiljno jer imam ozbiljnih problema sa svojom djevojkom. Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je vrlo velika u tim situacijama skoro kao da ste ejakulirali u nju.

drago1988

Unatoč bakterijama koje se nalaze u debelom crijevu? jer mi uvijek koristimo baby ulje kao lubrikant i uzmimo u obzir činjenicu da debelo crijevo nije baš tako čisto?
zar spermiji mogu preživjeti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da mogu.