Kontracepcija

Molim pomoc

anam778

Rodila sam 17.3.2016 carskim rezom . Doktor mi je pripisao pilule Cerazette kao kontracepciju .
E sada jeli moguce da imam izostanak menstruacije . 8 dan koristenja sam dobila menstruaciju koja je bila vrlo obilna i trajala je 8 dana .
Sada bih uskoro trebala dobiti . Imam li razloga za brigu ukoliko ne dobijem ? Napominjem da u cetvrtak 30.lipnja zapocinjem sa novom kutijom pilula

Hvala ! happy

barbara200

Da li se kod cervikalnih briseva podrazumijeva pretraga na gonoreju ili doktor mora posebno zatraziti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uz navedenu mini pill kontracepciju česta su probojna krvarenja ali i izostanak menstruacije. Nastavite s uzimanjem bez obzira dobijete li menstruaciju ili ne.

barbara200

Da li se kod cervikalnih briseva podrazumijeva pretraga na gonoreju ili doktor mora posebno zatraziti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mora se naglasiti.