Kontracepcija

nelagoda u donjem dijelu trbuha

ahepburn

Poštovani,
Inače imam cikluse koji variraju od 21-25 dana. Posljedni je trajao 25.
Nakon mjesecnice,od 7 do 10 dana ciklusa spavala sam s deckom i uvijek sa kondomom.
Međutim u jednom navratu je penetrirao vrlo kratko 2 puta, a nakon sexa brzo se odmaknuo pa je kondom ostao u meni ali visio je vani tako da se jedan dio sperme izlio po vanjskom dijelu. Odmah slijedeci dan osjetila sam nelagodu u donjem dijelu trbuha kao i osjecaj da mi jajnici ''rade'', nakon 2 dana i grudi su mi postale nekako napete.
Sada, nakon nekoliko dana ove simptome vise nemam, ali sam zabrinuta sto bi oni mogli znaciti. Da li je doslo do nekog hormonalnog disbalansa jer dugo nisam imala spolne odnose ili je doslo do mogućnosti trudnoce?
Napominjem da smo svaki put provjerili kondom i niti jednom nismo ustanovili da je pukao.
Unaprijed zahvaljujem
Lp

Nataša Šemnički, dr. med.

ahepburn ,

obzirom na sve navedene podatke postoji mogućnost trudnoće zato svakako učinite krvni test na trudnoću u vrijeme očekivanja mnestruacije.

l.p.