Kontracepcija

nezeljena trudnoca

zabrinuta95

ciao,veliki sam panicar i imam pitanje. pijem Yaz tablete vec 6 mjeseci i zadnjih 10dana sam zbog prevelikog stresa i sutuacije kasnila sa tocnoscu sata u kojem inace pijem tablete ali nijednu nisam preskocila spolni odnos sam imala treci dana placebo tablete,nismo koristili dodatnu zastitu ali isto tako nije doslo do ejakuliranja u mene. menstruaciju nisam dobila 4dana uzimanja placebo tablete (kao sto sam sve do sada) nego sam sljedeci dan imala jake grceve i imala sam krvarenje koje je trajalo dan i pol. sada imam bijelo-zuckasti iscjedak 10dana nakon spolnog odnosa. zanima me je li postoji vjerojatnost trudnoce??p.s. u tom periodu sam pila tablete za smirenje (persen)

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći, zasigurno.

drama123

Imao sam odnos sa djevojkom 28.11.2015,na dan prije ovulacije.Koristili smo zaštitu ali je bila suha i zaštita je pukla i dio ejakulata je ostao u njoj.Taj dan je bila prehlađena i osjecala je na trenutke bol u trbuhu što je jako neuobičajno za nju.Ima redovne menstrucije sa dan-dva kašnjenja.Sljedecu bi trebala dobiti 16.12.2015.Cura je teška 45-kg. Kolika je mogućnost za trudnoću ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Velika zasigurno.