Kontracepcija

Nuspojava Logesta

Gelli

Postovani,

pijem logest vec 7 meseci, u prvih 2-3 meseca su mi odgovarale, onda sam postala jako osetljiva, razdrazljiva, pocele su mi bubuljice izlaziti, spoting se poceo pojavljivati, a sada sam na sredini kutije dobila menstruaciju. Imam jos jednu tabletu i prestacu da ih pijem, ici cu se posavetovati na koje da predjem. Ono sto mene interesuje da li i ako mi nisu odgovarale ove tablete da li su mi pruzale zastitu od trudnoce?

Hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prijeđite na lindinete 30.

Gelli

Hvala. A, da li je logest pruzao zastitu bez obzira sto mi nije odgovarao?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Je, svakako.