Kontracepcija

o trudnoci

zgdcar

Poštovani,

Molim vas pošto na internet stranicama nemogu pronaci iste podatke o kntracepciji i o tome na koje dane djevojka moze zatrudniti( koliko dana od menstruacije, da li postoje dani kada spolni odnos moze biti bez kondoma itd...). Molim vas da mi ukratko objasnite o tome ili me uputite na neku internet stranicu.... hvala unaprijed

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Pročitajte topik Pilula za dan poslije - najčešća pitanja.

nerminamina

Zdravo imala.sam odnose 13 dc I imala.sam obilan vodenasti iscjedak I bila sam puno.vlazna dakle svrsio je u mene I nakon toga osjecam sedmicu dana bol u grudima I bradavicama I probadanje u oba jajnika pa jel moguce da je doslo do trudnoce a trebala bih imati menstruaciju 14.04 molim za odgovor

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
postoji velika šansa da je došlo do oplodnje.