Kontracepcija

Peting

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne umišljajte si trudnoću tamo gdje ne postoji šansa za istu.

hipohondar14

Hvala na odgovoru!
Znači ne moram brinuti zbog oskudnog iscjetka? One crvene točkice više nisam vidjela. Iscjedak je bjeličast.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate razloga za brigu.

hipohondar14

Hvala Vam puno! L.P.

adelica1

pozdrav,zadnja menst.mi je bila 8.8 a spolne odnose sam imala 18.i19.8 s prekinutim snosajem,imam neki sirkasti iscjedaki vec 15ak dana me uzasno boli dno stomaka i ledja,vec godinu dana imam e.coli,zanima me kolike su sanse da sam trudna ili je pak to od upale neke ili e.coli? prosli mjesec sam bila na moru 6 dana i kupala sam se dok sam imala mens,imam bebu od 10mj i dojim ju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

adelica imate gljivični infekciju. Da li ste trudna , ne znam. Ako nije bilo ejakulaciej ne bi trebalo.

hipohondar14

Ispričavam se, još samp jedno pitanje. Spermiji nisu nikako mogli ostati živi,osušeni, nakon više od 2 sata na suhom i nakon pranja vodom?

EmmaBovary

Molim Vas hitno je!!!
Inace nemam redovite menstruacije ali sad mi kasni vec 17 dana. Zadnja je bila 24.7. Nisam nikada imala spolni odnos ali smo deko i ja se mazili i on je gurao prate u vaginu. Je li moguce da sam trudna ako je na pratima bilo tragova sperme

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nisu.

augustina123

Dobar dan!.
Ispričavam .se na smetnji ali jako sam zabrinuta i tražim brzi odgovor. Znači danas je 18.12.2016. i moj dečko i ja smo ovaj ponedjeljak, 12.12., imali peting. Znači prvo sam ja njega dirala ali nije ejakulirao, zatim je on mene dirao i tada je prestao, nisam doživjela orgazam, nisam svrsila a nije ni on. Zatim sam ja njega opet dirala i on mi je svršio u ruku, odnosno ejakulirao mi je na raku. Tada sam maramicom izbrisala spermu sa ruke i stavila ju u džep. Nakon sat vremena sam došla doma i temeljito sam oprala ruke, više puta i očistila sam ispod noktiju da nebi slučajno što ostalo od te sperme što mi je na bila na ruci. Zatim sam se obrisala u ručnik i nakon sat ili dva, nisam točno sigurna, sam se otuširala i slučajno sam se obrisala sa tim istim ručnikom oko cijelog tijela, znači da sam i prošla oko mog spolnog organa. Menstruacija mi je kasnila, trebala je doći 6.12 ali je došla tek u utorak, 13.12. dan poslije kad sam to radila sa dečkom. Ja inace imam menstruaciju cijeli tijedan i dosta obilnu, ali sada mi je bila samo tri dana, obilna i crvena, ali sad, ostala tri dana mi samo curi neki jako smeđi iscjedak. I jako me boli trbuh i maternica. Zanima me ako sam možda trudna? Dali moram ispitati trudnocu sa testom za trudnocu? Jako me je strah jer mi je to prvi put i mlada sam još i neiskusna i starno bi bila zahvalna ako mi odgovorite bez izrugivanja. Ispričavam se što sam tolko temeljito napisala, i sigurna sam da sam se negdje krivo izrazila, nisam baš upucena u tu temu.
Hvala Vam unaprijed na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći a sve što morate napraviti u budnućnosti je da se educirate.

augustina123

Hoću, hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

b3008

Postovani doktore. Imam redovite cikluse od 26 do 28 dana. Ovaj mjesec ovulacija po iscjedku mi je bila 14 dan je mi je tad najobilniji bio,no danas 16 dan na gacicama vidim malo svijetlo roze krvi jako se bojim trudnoce nikad nisam imala spolni odnos ali s deckom prakticiram peting jeli moguce da sam trudna?

b3008

A pod tim podrazumjevam da se trljamo preko odjece pa onda on mene zadovolji rukom pa ja njega. Osim 1.1 tj 14 dan ciklusa kad smo imali peting on je bio u sorcu i ja takoder trljali smo se on je svrsio ne u blizini mene ja sam oprala ruke on nije nakon sat vremena me je dirao tom rukom ali preko gacica mislim da nije nigdje drugo i dva dana nakon toga meni se pojavio smedkasto roskasti iscjedak jel moguce da sam ostala trudna od ovakvog odnosa ili sto se dogada?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

Frajer619

Ja i cura smo se zadovoljavali i nakon sto mi je drkala kada je vidjela da svrsavam pustila je brzo ruku i nakon toga je otisla po maramicu obrisala me je i ja sam imao sa strane prsta spermu ne kod vrha psta kod nokta vec sa strane na sredinu prsta gdje je zglob ... I ona je stajala ravno a ja sam lezao te kako sam bio odaljen tako sam samo povrsinski malo vise od sredine prema gore povukao ne jako vec lagahno vrho. Jagodice prsta kod nokta ..eh znam da je sperme bilo sa strane ali znam da nije bilo na vrhu,ali.ipak vas pitam ako je bilo skroz malo da li je.moguca trudnoca ? Znam da ne bi na nikakav nacin bila moguca ali vas ipak zelim pitati jer ste strucniji od mene... Inace nakon nekih 5 minuta sam to uradio mozda 4 poz veliki

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače nije moguća trudnoća. Edukacija vam je hitno potrebna.

Frajer619

Hvala vam puno inace ono sto sam pomenuo da sam povukao od sredine vagine prema gore lagahno vrhom jagodice prsta... A sta da je bila sperma da li bi se ista desilo ,da li bi doslo do trudnoce ?hvala vam na odgovoru ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Educirajte se.