Kontracepcija

Peting

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom nema šanse za trudnoću.

b3008

Postovani doktore,
Nikada nisam upraznjavala sex sa deckom. Peting jesam to bude trljanje preko odjece nekad on mene oralno zadovolji ili prstima s tim da mi ne gura prste u vaginu. Nakon toga on svrsi i vise se ne diramo. Znaci nikad nije doslo do direktnog kontakta penisa i vagine samo preko odjece jezikom ili prstima.
Moji ciklusi su od 25 do 28 dana
Posljednji je dosao na 24 dan i bio je nesto kraci ali je bilo ugrusaka i krvi
Ovaj mjesec mi se pojavila mala kolicina krvi u iscjetlu 15 i 17 dan jako me strah postoji li mogucnost trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Sukrvica koja se pojavila vjerojatno je ovulacijsko krvarenje.

Nemanime7

Vec sam van pisala dakle ja i decko smo se zadovoljavali 11. Ili 12.dan ciklusa dakle plodni dani . Tijekom tog zadovoljavanja decko je svrsio po rukama i vjerjatno ih obrisao nakon 40minuta smo ponovili postupak (preetpostavljam da se sperma ako e ista ostalo osusila) pod velikim sam strrsom i evo cijeli jedan mj nismam dobila posljednjja mi je menga bila 19.2 ,nemam nikakvih simptoma xa cu dobit megu a za trudocu samo izostaanaak mengee,takodjer ne znan jel ovu nelagodu u zeludcu umisljam zgob stresa illi je to jos jedan pokazatelj trunoce ? Citala sam da je na takav nacinj trudnoca nemoguca ali evo meni kasni mj dana pa svasta umisljam,inace imam 16 godina i dobila san prije godinu ipol i menge su mI ugl redovite iako je zao nekad kasniti par dana,pomagajtee!!!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, napravite test na trudnoću. Prema opisanom teško da je na taj način moglo doći do trudnoće. Ukoliko je test negativan savjetujem ginekološki pregled i analizu hormona.

awkward0109

Postovani doktore,
nalazim se u jednoj situaciji koja mi bas nije ugodna za priznati no pod velikom sam nervozom i stresom, dakle bio je to dan il dva prije il odnosno nakon curine ovulacije, malo smo se zzanijeli ja sam bio u gacama ona u gacama i kratkim hlacicama no ja sam joj preko svega toga uspio dodirivati spolovilo , u navedenom dogadaju ja sam ejakulirao no na sebi sam jos uvijek imao gace kao sto i ona lagane hlacice i gacice, naime zanima me dali je moguce da se u ovom slucaju moze javiti trudnoca, nakon sto sam je nakon toga dirao kasnije po spolovilu rekla mi je da sam joj izvadio iscjedak, cura ima 16 godina i redoviti ciklus od 28 dana, naime pocelo joj se jesti slatko i rekla je da osjeca bol u grlu te u nogama no smatram da to nema veze sa time i da se ne radi o trudnoci, molim Vas za korektan odgovor, hvala happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenom ne postoji šansa za trudnoću.

Confusedblue

Pozz
Dakle decko i ja smo se "trljali" i njegove sluzi je bilo puno kao i moje no nije bilo nikakvog svrsavanja, to se desilo u plodnim danima i mozda je cak usao u rodnicu 1 cm (ako i toliko) bez kondoma dok smo se "trljali"
Mjesecnica mi kasni 1 dan a inace uvijek dode na vrijeme..zabrinita sam jer su mi se bradavice promjenile, postale su vece i nekako jako osjetljive na dodir
Mozda je glupo pitanje ali ipak se brinem
Hvala unaprijed na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Furija11

Postovanje doktore , u velikoj sam frci ja i djevojka smo lrije neki dan imali odnos ali nisam ulazio u nju penisom nego samo lrstima na kojima nije bilo sperme ejakulirao sam joj na straznjicu ali jedan mali dio je procurio dole obrisali smo.odma peskirom i onda mokrom rukom ocistili dole da li je moguca trudnoca lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, trudnoća nije moguća.

Ubitceme

Poštovani, djevojka i ja smo imali peting bez odjece, oboje smo maloljetni i da napomenem ona je nevina. Djevojka inace ima neredovite cikluse ali ovaj mjesec joj je dosao samo dan kasnije nego prosli mjesec. Sve je bilo u redu ali drugi dan je "izgubila" menstruaciju. Krv je prestala teci, ujutro se pojavila mala crna tackica i to je sve. U toku dana joj je postalo muka te je povratila i tvrdi kako je jajnici bole. Zadnji put peting smo imali prosle sedmice ako se ne varam 7. Plasimo se da li postoji mogucnost trudnoce jer je bilo dosta sluzi i moje i njene, i strahujemo da u predejakulantima nije bilo spermica. Ejakulirao sam po njenom tijelu i bio sam poprilicno siguran da trudnoce nece biti ali ona me zabrinjava. Da li je moguce da zatrudni? Zasto joj je menstruacija prestala odjednom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ako je krvarenje trajalo samo jedan dan, vjerojatno se nije radilo o menstruaciji, nego o ovulacijskom krvarenju. Bolovi u jajniku također mogu biti od ovulacije. Prema svemu što ste naveli, mogućnost trudnoće ja samo teorija. Ukoliko se radilo o ovulaciji (što ne mogu sa sigurnošću znati) menstruacija će nastupiti za 12 do 14 dana.

Zara121

Postovani, ovako situacija je sljedeca, menstruaciju sam imala od 12. - 19.10, menstruacija mi uvijek dolazi par dana ranije od izracuna preko aplikacije, decko i ja smo se trljali te je to trajalo mozda oko 1 min., jednom je samo malo ma ni 1cm usao, te se je tada odmaknuo i ejakulirao nakon 5 min pored mene znaci ne blizu rodnice, sada bih vec trebao nastupiti pms jer imam jos 11 dana do menstruacije, dojke su me pocele boljeti i imam pojacan iscjedak, dali da se zabrinem ili?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Stefi11

Postovani izvinite ako vas uznemiravam. Devojka i ja smo se pre mesec dana hvatali, i u svemu tome da se sada ne izrazavam ja sam ejakulirao van devojke, otisao sam i oprao sve ali nisam mokrio, i posle nekoliko minuta imali smo peting
Zanima me da li je neki spermatozoid ostao i da li moze doci do trudnoce?
Hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji šansa da na taj način dođe do trudnoće.

Account

Poštovani,

Zanima me može li djevojka zatrudnit od predejakulata koji se nalazi na prstu prilikom zadovoljavanja? Primjerice ako djevojka zadovoljava muškarac i par trenutaka prije svršavanja prestane, i ako je izašlo malo predejakulata, koji se našao na prstu kojim se potom zadovoljavala djevojka, ako je trudnoća moguća praktički bi to bila trudnoća bez "prave" ejakulacije i bez seksa? Naravno ako je moguća trudnoća u tom slučaju.

Unaprijed hvala na odgovoru, ispričavam se ako pitanje zvuči banalno.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne može se zatrudniti na taj način. U predejakulatu nema spermatozoida.

Account

Poštovani,

Na žalost ne postoji opcija uređivanja poruka, da se nadovežem na svoje zadnje pitanje. Bio sam sa djevojkom koja me rucno zadovoljavala a kasnije sam ja nju. Nije bilo "klasicne" ejakulacije niti seksa. Postoji li mogucnost trudnoce pomocu predejakulata koji bi se eventualno prenio prstima? Vjerujem da je pitanje banalno ali me to jako muci, unaprijed hvala na odgovoru.