Kontracepcija

Pilula Logest uzeta nakon 13h

icika

Postovani doktore,

Uzimam Logist pilule, i ovog meseca sam ih redovno uzimala u 20.30h uvece. Madjutim, jutros sam pogresila i greskom ih uzela u 9.30h (dakle nakon 13h od prethodne pilule). Kako dalje?

Da li sutra nastaviti u 9.30h ili veceras opet popiti u 20.30h?

Hvala puno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Večeras popijte normalno u pola 9 i dalje sedam dana dodatne zaštite.

icika

Postovani doktore, sinoc nisam procitala vasu poruku pa sam na svoju ruku popila jutros u 9.30h...Koliko je to lose? Kako dalje?

icika

Postovani doktore, nisam procitala Vasu poruku pa sam na svoju ruku popila jutros u 9.30h. Koliko je to lose? Kako dalje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dalje uzimajte kao što ste započeli u 20,30. neće se ništa dogoditi. Ne brinite.