Kontracepcija

Pitanje u vezi kašnjenja menstruacije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ako niste subjektivna neće doći do trudnoće.

Njofra05

Postovani,
mentstruacija mi kasni 20 dana.Situacija je sljedeca:imala sam spolne odnose sa deckom bez zastite ali nije svrsio u mene.Zadnjih mjesec dana mjesec dana je bilo stresa,te sam jedno vrijeme bila prehladena.Inace su mu ciklusi redovni.Napravila sam 4 testa za trudnocu, s tim da je svaki bio negativan.Svi su radeni IZA datuma ocekivane men,(nakon 2,3,5 i 7 dana od dana kada je trebala doci menstruacija).Imam bijeli iscjedak bez ikakva mirisa,cesce mokrim i imam napuhan stomak.Uvijek prije nego trebam dobiti men. imam bolne grudi,a sada se to ne dogada.
Zanima me postoji li mogucnost trudnoce ili je problem druge naravi?
Unaprijed zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

zele

Poštovana, prije tri tjedna prvi put sam stupila u odnose. Koristili smo zastitu i nije bilo ejakulacije, no mjesecnica mi kasni 4 dana i imam bijeli gusti iscijedak a inace mi uvijek tocno u dan dode. Ima li potrebe za brigu? Trebam li raditi test? Da li se moze zatrudnjeti ako mu je na prstima ostalo sperme tokom prstenjacenja?? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. O ostalim uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.
Nakon menstruacije uzimajte Linex lady comfort zbog iscjetka.

EminaK

Postovanje doktore,
danas mi je 36. dan ciklusa menstruaciju nisam dobila, desavalo se da dobijem 37. dan, trudnoca je iskljucena, spolno sam aktivna ali koristimo uvijek zastitu, radi sigurnosti uradila sam test juce na prvi jutarnji i bio je negativan, no mene zanima, osim nekih akni po licu koje sam dobila, i nervoze u ponasanju i privremenih presjecanja u stomaku drugih simptoma nemam, ali me zanima da li je normalno pred menstruaciju da ja skoro pa nikako nemam sluzi, tj. ako je imam to je skoro minimalna vodenasta sluz koju primjetim nakon mokrenja kada se obrisem, da li je to znak nadolazece menstruacije? Zahvaljujem na odgovoru i svako dobro zelim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim problem kod vas. Svaki čas očekujte menstruaciju.

Tedi23

Dobra vecer!
Mojoj curi svaki mjesec kasni mjesecnica po 2 do 3 dana sve zavisi nekada i vise..Ima problema sa stitnjacom al ne pije hormone jel joj doktor nije prepisao jel nisu potrebi jos. Posto joj to sve nije tocno plodni dani ovolucija itd al ona racuna od kada je dobila dali to vazi od onda kada dobije mj ili ne vazi nikako i dali je onda moguc seks bez kondoma bez nezeljene trudnoce posto je sve pomjesano iz mjeseca u mjesec? Nigdje nemozemo naci tocne odg..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus neredovit na godišnjoj razini ne možete se pouzdati u plodne dane.

aleksicaluj94

Postovani,
Imam 21 godinu. Rizican odnos sam imala 03.11., nakon cega sam dobila menstruaciju u trajanju 09.11-16.11. Medjutim, ovog mjeseca nisam dobila mestruaciju, tj. kasni mi vec 20 i vise dana. Da li postoji ikakva mogucnost trudnoce? U medjuvremenu nisam imala odnose. Lijep pozdrav!

demir23

Poštovanje.
Nikada nisam imala odnose, i uvijek mi je mentruacija bila redovna. Trebala sam dobiti 31.12, ali jos uvijek nista nema. Po malo me boli stomak ali nista sto bi moglo znaciti da ide menstruacija. Malo me je i strah a ne smijem doktoru. Imam 20 godina. Sta da radim da je kako uubrzam? Sta bi to moglo biti? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Demir pročitajte prijašnje postove o uzrocima izostanka menstruacije. Ne trebate ići doktoru još jer je kašnjenje svega nekoliko dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Aleksica ne radi se o trudnoći. O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

demir23

Hvala Vam puno. Citam, skoro sve sam procitala, ali uglavnom su to sve osobe koje su spolno aktivne, dok ja nisam uopste, pa sam zbog toga postavila pitanje. Zabrinuta sam, jer je do sada sve bilo redovno. Koliko dana jos dana da sacekam ako se ne pojavi da idem doktoru? Do koliko je "normalno"? Moram napomenuti, da me je do prije par dana bolio stomak i grudi, dok sada nista.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Većina uzroka izostanka menstruacije nema veze jeste li spolno aktivna ili niste. Pričekajte još do tjedan dana.

Joo223

Postovanje,
Imam 16 godina te sam imala 12.12 spolni odnos .. Mjesecnicu sam dobila 6.12. Te je trajala do 13.12.
Sada je 18.1. i jos uvijek nisam dobila menstruaciju. Zbog skole te zabrinutosti o trudnoci sam u stresu te se ne mogu smiriti . Je li moguce da sam trudna ili je razlog kasnjenja menstruacije stres ?kasnila mi je menstruacija i prije ali htjela bi znati .. MOLIM ODGOVOR HITNO

Joo223

Te jos da se nadovezem prije tjedan dana pocele su me boljeti grudi te imam iscjedak i ponekad bolove u doljnjem djelu trbuha. Takve simptome sam imala i prije menstruacije ali citam da su to simptomi i trudnoce... Pomozite molim vas

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su vam ciklusi redoviti na godišnjoj razini ne bi se radilo o trudnoći.

matejatia

Pomozite mi molim vas...
Ovako zadnju menstruaciju sam imala 28 .4 i trajala je do 2.5 i sad sam trebala dobiti 28.5 ali je nisam dobila.. nego prije par dana mi je curilo smeđi iscjedak koji je bio kao kada menstruacija prolazi i bilo je smeckasto rozi koji je trajao samo 4 dana također sam imala blage bolove.. Ali poslje toga nisam dobila menstruaciju a ovo mi je prvi puta da je tako .. kupila sam test napravila ga preko dana bio je negativan danas sam ga napravila ujutro opet je bio negativan.. zvala sam ginekologa tek 29.6 trebam doći jer kao ako mi je test pokazao negativno da ne moram dolaziti ali danas me jako boli kod jajnika i napirena sam neznam šta da radim i povećano mi curi bijelo pranje.. šta da radim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sugeriram ipak pregled. Moglo bi se raditi o cisti ili upali jajnika.

Nazad
1 ... 47 48 49 50 51 52 ... 59
Naprijed