Kontracepcija

Povišena masnoća u krvi - Yasmin

dd_777

Poštovana doktorice! Kod labaratoriskog nalaza krvi masnoća mi je bila 5.6 ginekologinja mi nije htjela prepisat pilule. Ostalo je sve u redu. Nemam nikakve nuspojave,samo ta masnoća koja je porasla. Ja sam ih sama uzela na svoju ruku( Yasmin )pila sam ih 4 mj. Nakon toga otišla sam ponovo vadit krv i masnoća mi je bila 6.1. Malo sam se posavjetovala i rekli su mi da ne bi trebala više pit da napravim pauzu. Htjela bi da mi Vi kažete svoje mišljenje o tome,da li ih mogu nastavit pit? I što ako dođe do ponovnog povećanja masnoće? Hvala..

Natalija Beljo, dr. med.

Prekinite ih piti ,ponovite nalaze kroz 3 mjeseca pa ćete vidjeti.