Kontracepcija

Prelazak s yaza na rosanne (zaštićenost )

loveparis5

Poštovani,
Kao sto pise prešla sam s yaza na rosanne tablete ( nakon zadnje placebo iz yaza idući dan popila sam prvu rosanne ) sad mene zanima da li sam ja to dobro popila: bio je četvrtak i popila sam tabletu iz prvog reda označenu sa četvrtak, danas sam popila zadnju tabletu, ali me buni sto sam se vratila u prvi red za zadnje tri tablete( pon, utorak i danas srijeda ) je li to u redu?
Imala sam odnose par puta i ejakulacija je bila u mene, da li sam zaštićena od trudnoće, odnosno hocu li dobiti menstruaciju? Zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

U redu je. Sve pilule su istog sastava. Dobit ćete menstruaciju.

loveparis5

Hvala vam na odgovoru, možete mi jos samo reci da li Rosanne imaju antiadrogeni učinak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imaju.