Kontracepcija

Problemi oko menstruacije

MiaK

Dobar dan! Imam pitanje vezano za menstruaciju...trebala sam dobit menstr.19.2.kako sam i prosli mjesec. S time da,evo danas je 23.02.i na gacicama sam vidjela oko 14h par kapi krvi i poslje toga nema ni traga krvi. S partnerom sam imala spolni odnos prije par dana i prije toga jos dosta puta,bez zastite. S time da je on svaki put na vrijeme zavrsio-izvadio. Mene sada zanima da li je to kakav znak prema trudnoci ili nije? Ili je to simptom mjesecnice posto uvijek prije svake mjesecnice imam simptome bolova u grudima,nervoze i u donjem djelu trbuha ali sad nista od toga. I kazem,danas sam vidjela tih par kapi krvi i poslje vise nista. Bila bih Vam jako zahvalna na pomoci!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko vam menstruacija kasni, a imali ste spolne odnose trebali bi učiniti test na trudnoću. Lagano krvarenje koje navodite moglo bi biti implantacijsko (krvarenje koje se javlja prilikom prianjanja zametka u sluznicu maternice)