Kontracepcija

Provera ili Duphaston

Melanya

Poštovani,molim za savjet ukoliko želim odgodit ciklus za par dana,koje bi mi tablete preporučili.Provera ili Duphaston?Koje su nus pojave i sa kojima bi bilo efikasnije to postići? Zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svejedno, no možda bolje Duphaston. Nema nekih većih nuspojava.

Melanya

Dali je moguće prokrvariti i prije očekivane menstruacije uz Duphaston,jer sam čitala ovdje da su neke dobile menstruaciju svejedno,unatoć uzimanju istih..hvala i lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je.