Kontracepcija

puknuće himena ili?

ivana9198

ovo je moja situacija:
3.12. spavala sam s dečkom. bilo nam je prvi put. koristili smo kondom koji nije pukao. nakon toga malo sam krvarila (vjerojatno zbog punkuća himena).
kasnije spolnih odnosa nismo imali.
menstruaciju sam trebala dobiti 25.12. znači prije 2 dana. da li je moguće da mi kasni zbog tog puknuća ili je nešto drugo u pitanju (npr. trudnoća...)?

Natalija Beljo, dr. med.

Ako su bili plodni dani napravite test u suprotnom nema panike doći će.