Kontracepcija

Seks

Fender1234

Pozdrav,imao sam seks sa curom par dana prije menstruacije. Koristili smo kondom ali poslje sam ga maknuo i nstavili smo seks. Nisam ejakulirao u maternicu nego sam izvadio prije nego je trebalo. Curi je bilo prvi put. Svrsio sam joj na leda. Sad zanima me dali postoji mogucnost da ona ztrudni. Treba dobit menstruaciji 26.2 u petak. Hvala
Lijep pozdrav i nadam se brzom odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su joj ciklusi redioviti, neplodni su dani i neći doći trudnoće.

Fender1234

Što ako joj ciklusi nisu redoviti?
Kako se broje plodni dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

DJečače ne budite lijeni, ne mogu na svakoj stranici pisati o metodama računanja plodnih dana. Prevrtite malo postove od prije koji govore kako i kojim se formulama isti računaju.