Kontracepcija

Seksualni odnos

anonimna112

Pozdrav!Decko i ja smo imali seksualni odnos i prvo mi je menstruacija kasnila 5 dana.Sad nakon zadnjeg odnosa mi kasni vec 6 dana..odnos smo vodili bez zastite i dok je doslo do njegovog svrsavanja on je izasao van..samo imam bjelkasti iscjedak..dali je istina da nakon svakog spolnog odnosa menstruacija moze kasniti i do 1-2 mjeseca..hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, učinite test na trudnoću. Menstruacija ne kasni nakon odosa, nego izostane ukoliko je došlo do trudnoće. Razlozi kašnjenja menstruacije mogu biti: hormonska neravnoteža, stres, gubitak tjelesne mase, intenzivni tjelesni napor...