Kontracepcija

Spolni odnos za vrijeme menstruacije i ellaOne

qwert1234

r dan.
Dečko i ja smo imali spolni odnos za vrijeme menstruacije i on je svršio u mene.
Menstruacija mi je počela 4.10. i taj isti dan smo imali odnos. Prije toga sam dobila menstruaciju 29.8. Znači oko tjedan dana mi je kasnila. Zadnjih par menstruacija mi je ovako i bilo: ranije, na vrijeme, pa je sad kasnila, znači nije točno. Dali postoji mogućnost da sam trudna?! I zadnjih par sati nakon odnosa mi ne curi uopće.
Zanima me isto tako dali da uzmem ellaOne tabletu za dan kasnije ako postoji mogućnost trudnoće i da li je to pametno uopće za vrijeme menstruacije?
Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji ne treba vam pilula za dan poslije.