Kontracepcija

Strah od trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test u ovo vrijeme je svakako pouzdan isto kao i beta HCG iz krvi. S obzirom na oskudnu menstruaciju i trajanje moglo bi se raditi o trudnoći. Test će pokazati.

worried3105

test je negativan happy dali da ponovim test za otprilike 2 tjedna, za svaki slucaj? ako ne uspijem prije doci do ginekologice.

worried3105

test je negativan. da ga ponovim za svaki slucaj za otprilike 2 tjedna, ako prije ne uspiijem doci do ginekologice?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate ga ponavljati.

worried3105

puno Vam hvala! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

barbara200

Poštovani doktore pišem Vam prvi puta i u velikom sam strahu..ovaj ciklus sam otišla na putovanje te nisam popila 4 i 5. pilulu i samo sam ih preskočila..odnos sam imala 24. dan ciklusa odnosno točno 14 dana nakon zaboravljenih pilula, te su mi ostale još 2 pilule za popiti.. kolika je šansa da se ovulacija desila baš taj dan kada sam imala odnos s obzirom da je bio kraj ciklusa? ima li mogućnosti trudnoće? odnos je bio metodom prekinutog snošaja.

barbara200

Poštovani doktore, pišem prvi put i jako sam zabrinuta..pijem lindynette 20..ovaj ciklus sam zaboravila popiti 4. i 5. pilulu te sam ih samo preskočila. ostale sam nastavila piti normalno. imala sam spolni odnos 24 dan ciklusa odnosno točno 14 dana nakon zaboravljenih pilula. tada sam imala za popiti jos 2 pilule do kraja kutije. kolika je vjerojatnost da je to bio baš plodan dan pošto je i to ujedno kraj ciklusa? odnos je bio sa prekinutim snošajem.

sweetgirl16

Ciklusi mi traju 28 dana.Postoji li šansa za trudnoću ako je 2 dana prije menstruacije dečko svršio u mene?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije došlo do ejakulacije, onda su šanse male svakako.

sweetgirl16

Ciklusi mi traju 28 dana. Postoji li šansa za trudnoću ako je dečko svršio u mene 2 dana prije menstruacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

2 dana prije menstruacije ne postoji šansa.

lucija222

dobar dan! imala sam spolni odnos u vrijeme plodnih dana. imali smo kondom te smo koristili prekinuti snošaj, kondom nije puknuo niti skliznuo no ja sam paranoična i brinem se što ako je nešto procurilo pokraj kondoma kod korijena penisa. kolika je mogućnost trudnoće? zaista hvala,jer više ne mogu ni spavati.

MikaNela

Malo sam nesigurna i nestrpljiva,a i zbunjena pa bih molila da mi odgovorite na pitanje.
Imam 27 godina, redovne su mi mjesečnice , trajanje ciklusa je 28 dana, i krvarim uvijek 7 dana otkad sam ju dobila.
Zadnja m. je počela 3.8. , a moj dragi je 12.08. svršio u meni. Dali postoji mogućnost da sam ostala trudna i kada najranije mogu napraviti test.
Dva dana kasnije sam na gaćicama primjetila blago roskasti iscjedak, i otada me prati bijeli gusti iscjedak svakodnevno. Par kapi, ali prije ga nisam imala.
Osjećam se kao mala buhtlica, puno i debelo,nemogu to objasnit. Jeli moguće da su mi to prvi znakovi trudnoće????
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru. Lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, kako bi nešto skliznulo kad nije ni došlo do ejakulacije. Zaista ne razumijem vašu brigu.

betailejdi

Poštovani,
zanima me ako dođe do trudnoće za vrijeme uzimanja kontracepcijeskih pilula, hoće li krvarenje normalno doći tijekom pauze ili će izostati?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako će izostat krvarenje.

lucija222

uredu hvala..a zašto se onda vodi tolika briga ako kondom pukne a nije bilo ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kad pukne kondom opasno je jedino ako je došlo do ejakulacije u njega.

melani454

Poštovani,

prošli tjedan točnije u ponedjeljak sam bila kod ginekologa i tražila pilule protiv trudnoće(dosada nikada nisam pila nikakve kontracepcijske pilule).Propisao mi je Lindynette 20.Na uputama piše da ih počnem piti na 1 dan menstruacije.Tako sam i napravila.Jučer(18.08.) sam dobila i popila svoju prvu pilulu u 23.00.Nakon toga 2 sata poslije dečko i ja smo imali nezaštićeni spolni odnos,te je ejakulirao u mene(jer na uputama je pisalo da zaštita odmah nastupa ).Čitala sam po forumima i po odgovorima sam shvatila da prva kutija samo regulira menstrualni ciklus.Šta da sad radim,??Molim vas za pomoć,

unaprijed zahvaljujem!!

Nazad
1 ... 13 14 15 16 17 18 ... 28
Naprijed