Kontracepcija

Strah od trudnoce

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Prema svemu što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

rasic

hvala Vam puno na odgovoru happy samo me jos zanima dali je to krvarenje onda bila menstruacija ili je to izazvano tabletom?

nesigurna_djevojka

Postovanje,moja situacija je ovakva... plodni dani su mi i imala sam odnos prilikom kojeg smo koristili kondom koji je pukao nedugo nakon sto je partner izasao i ejakulirao vani..moje pitanje je da li je velika sansa za trudnocu?
Pretpotstavljam da je kasno za day after pilulu jer mi je danas nastupila ovulacija..

luda13mala

Pijem adexu vec duze vremena.Ovaj mjesec sam je jedan dan i zaboravila pa sutra dan uzela dvije i uzela sa par sati razmaka.Imala sam jedan rizican odnos.Malo sam naduta a trebala bih dobiti za 6 dana menstruaciju.Kolike su sanse da sam trudna? HVALA

luda13mala

Postovani.Uzimam adexu duze vrijeme ali je ovaj mjesec uzimam u par sati razlike. Imala sam jedan rizican odnos.Osjecam se naduto a menstruacija mi treba doci za 6 dana.Ima li ikakve sanse da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana rasic, to je bila menstruacija,

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana nesigurna_djevojka, budući da nije bilo ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

Emelia

Postovani doktore,

Period mi traje obicno od 27 do 30ak dana. Zadnja mjesecnica koja mi se desila je bila 21. dan ciklusa, s tim sto je sedam dana prije tog pa sve do mjesecnice curio neki iscjedak. U trenutom period sam imala nezasticen odnos 23. dan ciklusa, s tim sto je odnos prekinut mnogo prije nego je partner svrsio. Trenutno mi je 35i dan ove mjesecnice, imam povecane grudi, ali nikako da dobijem. Da li postoji mogucnost trudnoce?

rasic

postovani, pisala sam vam nedavno i rekli ste da ne postoji nikakva mogucnost trudnoce. medutim jucer sam imala bolove u dojenjem dijelu trbuha i danas nakon male nuzde sam primjetila krv na papiru. od cega bi to mogli bit?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Emelia, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Ipak, za svaki slučaj učinite test na trudnoću.

Jasmina jas

Postovani
Posljednja menstracija je bila 19.12 ciklus mi je inace 28 dana i sad ovulacija je bila 3.1 primjeceno po rastezljivoj sluzi 5.1sam imala zasticeni i dan poslije 6.1 sam imala nezasticeni odnos bez ejakulacije u rodnicu kolika je sansa za trudnocu?

Ivo Balenović, dr. med.

Ukoliko nije došlo do ejakulacije ne postoji mogućnost trudnoće.

Jasmina jas

A sto ako je doslo mozda do ejakulacije postoji li sansa? Postbbco je bila ovulacija tri dana ranije?

Ivo Balenović, dr. med.

Ukoliko ste sigurni da je ovulacija nastupila 3.1 onda je šansa minimalna i ako je došlo do ejakulacije budući da je jajna stanica sposobna za oplodnju samo unutar 24 sata od ovulacije.

Gbirti52

Pozdrav
Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce ako mi je decko koristio kondom i nakon toga je ejakulirao izvan rodnice, ali imala smo jednom jedan nezasticeni spolni odnos gdje on nije ejakulirao u mene a dogodio se dan poslije zavrsetka menstruacije?

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće.

Juks24

Naci imao sam spolni odnos s curom prije 2 tjedna tj ne zasticeni ali prije odnosa sam nekih 45 min prije odmosa sam sebe zadovoljavao i onda smo nakon 45 min imali nezasticeni odnoos e i moje pitanje je ona je jucer trebala dobit mengu zna joj kasnit po 3 dana dali je tako moguca trudnoca

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je odnos bio nezaštićen, trudnoća je moguća.

Hala

Postovana, zadnja menstruacija ki je bila 11.10, 20.10 sam imala dva odnosa, prekinuti snosaj. Ciklusi su mi 28-30 dana, od 28.10 imam bolne i nabrekle grudi i bradavice. Da li se moze raditi o trudnoci, hvala ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prerano je za simptome eventualne trudnoće. Osim toga budući da je bio prekinuti snošaj u vrijeme neplodnih dana, mislim da trudnoću možete isključiti.