Kontracepcija

strah od trudnoće

znatiželjna95

Dobar dan, sa dečkom sam imala odnos 27.04. prvo smo imali odnos sa zaštitom a onda nakon nekog vremena sam ga oralno zadovoljila, pri čemu je on svršio. U tom trenutku mu je odrđena količina sperme završila po cijelom spolnom organu. Mene trenutno zanima, da li sam mogla ostati trudna, ako smo poslije imali sex bez zaštite.
Unaprijed Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

U praksi je šansa mala.

znatiželjna95

Hvala na odgovoru. I htjela bih da pitam još za iscjedak. Da li je u trudnoći iscjedak rijedak ili više želatinozan? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

U trudnoći je sluzav no sam izgled iscjetka nije dokaz trudnoće.