Kontracepcija

triquilar

ana

Poštovani!

Dogodilo mi se da sam zabunom umjesto druge tablete u pakiranju (crvene), uzela onu koja je zadnja u pakiranju (žutu). Nakon toga sam sljedeća dva dana uzimala tablete normalnim redom (crvene). Zanima me je li učinkovitost smanjena, te trebam li koristiti dodatnu kontracepciju i do kada.

Unaprijed zahvaljujem,

Ana

doc. dr. sc. Branko Radaković

Mogućnost trudnoće u Vašoj situaciji je ista kao da ste uzimali pilule uobičajenim redosljedom.